„Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h

Rozruszaj Stawy!

Informacja ogólna

Czy znasz uczucie ograniczania w codziennym życiu, spowodowane bólem stawów? Pojawia się podczas wykonywania codziennych czynności - spaceru, wchodzenia po schodach, gdy uprawiasz sport lub po prostu trzymasz filiżankę kawy? Jeśli kiedykolwiek czułeś taki ból, możesz cierpieć na chorobę zwyrodnieniową stawów. Towarzyszy ona wielu osobom w późniejszych latach życia, co jest objawem naturalnych procesów związanych z wiekiem, jakie zachodzą w stawach.

Z myślą o Tobie, stworzyliśmy program „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h”. Naszym celem jest wsparcie osób takich jak Ty w walce z bólem stawów. Chcemy pokazać Ci, że ból stawów może być zwalczany nawet do 12 godzin, a Ty w tym czasie możesz nie tylko wykonywać codzienne czynności, ale także cieszyć się swobodą ruchu. Specjalnie opracowany przez fizjoterapeutę zestaw prostych ćwiczeń pozwoli Ci docenić aktywność fizyczną w walce z bólem stawów, co w połączeniu z działaniem przeciwbólowym żelu na ból stawów Voltaren MAX® stanowi komplementarne i długotrwałe rozwiązanie Twoich dolegliwości.

Kampania „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h” to:

  • Cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych z fizjoterapeutami w całej Polsce
  • Pod okiem fizjoterapeuty nauczysz się wykonywać proste ćwiczenia, w zwalczeniu bólu stawów oraz poznasz specjalne zajęcia sportowe, które pozwolą Ci dopasować proste aktywności sportowe do Twoich możliwości
  • Praktyczne porady, w jaki sposób kompleksowo zadbać o swoje stawy
Dr Grażyna Brzuszkiewicz-Kuźmicka opowiada o kampanii


Ponieważ nie ma lepszej drogi w walce z bólem stawów niż łączenie odpowiedniego leczenia przeciwbólowego z aktywnością ruchową...
...zatroszcz się o siebie razem z kampanią „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h”! Przyłącz się do nas i zadbaj o siebie! Nauczymy Cię, jak walczyć z bólem stawów w prostych dwóch krokach:

  • stosowanie środków przeciwbólowych
  • systematyczna aktywność fizyczna

Dołącz do nas - Seniorów bez Ograniczeń!

Koszty spotkania pokrywa firma Novartis Poland Sp. z o.o.